Bizden Haberler

...

Uluslararası Güvelik ve Otomasyon Fuarı

2019

inohom ailesi hızla büyümeye devam ediyor. Yeni ürünlerin lansmanının yapıldığı ISAF fuarında; 7" yatay-dikey, 10.1" yatay panel serisi, cam anahtar serisi, kameralı zil butonu ve 8Ch input modülü büyük beğeni topladı. Yurtdışı distribütörlük taleplerine gösterilen yoğun ilgi bizi memnun etti. Devamı için..

...

Samsun Tüyap Yapı Fuarı

2019

Değerli bayimiz Özen Elektrik ile birlikte katılım gösterdiğimiz TÜYAP YAPI FUARI 3-8 Mart 2019’da Samsun Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Devamı için..

...

Uluslararası Güvelik ve Otomasyon Fuarı

2018

İnohom Akıllı Ev Sistemleri yerli üretim vurgusuyla, ISAF güvenlik ve otomasyon fuarında bayilik taleplerini değerlendirdi. Yurtdışı distribütörlük taleplerine gösterilen yoğun ilgi bizi memnun etti. Devamı için..

...

Akıllı Binam Dergisi Röportajı

2018

Sektörde adından söz ettiren yerli teknoloji markamız inohom Genel Müdürü Gökhan Tekdemir, firma ile ilgili sorulan soruları yanıtladı. Devamı için..

...

41.Tüyap Yapı Fuarı

2018

Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgedeki en büyük, dünyada ise 5 büyük yapı fuarından biri olan İnohom Akıllı Ev Sistemleri'nin katılım gösterdiği yapı fuarı bu sene 85.923 kişiyi ağırladı. Devamı için..

...

5. KOSGEB Girişimcilik Ödülleri

2017

5. Kobi Ve Girişimcilik Ödülleri Töreni; Başbakan Binali Yıldırım’ın himayelerinde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün ev sahipliğinde gerçekleştirildi. GST ELEKTRONİK tescilli markası olan inohom akıllı ev sistemleri Türkiye'nin en inovatif 5 firmasından biri seçilerek finalist olmaya hak kazandı. Devamı için..

...

V. ETUK KONGRESİ

2017

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi; elektrik, elektronik, enerji, aydınlatma, otomasyon ile elektrik mühendisliğinin yer aldığı Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi ve Sergisinde, İnohom Akıllı Ev Sistemeri ürünlerini sergiledi. Devamı için..

...

40.Tüyap Yapı Fuarı

2017

Dünyanın 5. büyük yapı fuarında, İnohom Akıllı Ev Sistemleri ilk defa kablosuz haberleşme teknolojisine sahip ürünlerini ve dokunmatik cam tasarıma sahip anahtar serisini sergiledi. Devamı için..

...

Webrazzi Röportajı

2017

Elektrik enerjisi ile çalışan tüm cihaz ve sistemleri birbirine entegre eden inohom, cihaz takip ve yönetimini hem evdeki yönetim merkezi üzerinden hem de mobil uygulamalar ve web arayüzü üzerinden yapılabilmenize imkan tanıyor Devamı için..

...

ATV-İş Dünyası Programı

2016

Şirket Genel Müdürü Gökhan Tekdemir, Vatan Şaşmaz'ın sunduğu ATV İş Dünyası programına katıldı. Devamı için..

...

Uşak Life Röportajı

2016

Uşak Life ekibi ile samimi bir röportaj gerçekleştirildi. Firmanın kuruluş aşamaları ve ARGE faaliyetlerinde yaşanan zorluklarla ilgili firma yetkilisi Gökhan Tekdemir soruları cevapladı. Devamı için..